• Oferta dla Firm

  Posiadamy szeroki wybór skór i jesteśmy w stanie szybko zrealizować zamówienia na skóry surowe jak i wyprawione różnych kolorów. W ofercie dla przyszłych hodowców posiadamy żywe zwierzęta w postaci wyselekcjowanego materiału zarodowego.

  Oferta Prywatna

  Posiadamy w ciągłej sprzedaży żywe zwierzęta dowolnej płci w wieku od 2,5 – 9 miesięcy. W ofercie prywatnej (hobbystycznej) mamy duży wybór unikatowych kolorów takich jak:

  1. Standard.
  2. Beże.
  3. Czarne aksamitne.
  4. Białe Whilsona.
  5. Białe Pink.
  6. Mozaiki.
  7. Fiolety.
  8. Ebony.
  9. Blue Diamond.
  10. Czekoladowe.
  11. Czarna Perła.

  Te małe zwierzaki podbiły serca Europejczyków

  Nasza firma oferuje futra z szynszyli oraz hodowle szynszyli. Zapraszamy wszystkich serdecznie do poczytania na naszym blogu o szynszylach. Są to niesamowite małe zwierzątka bardzo urocze kochane oraz bardzo opiekuńcze gryzonie. Setki tysięcy naszych rodaków posiada w swoich domkach malutkie słodkie

  Te małe zwierzaki podbiły serca Europejczyków. Stały się równie popularne w Polsce. Coraz więcej osób odwiedzających sklepy zoologiczne decyduje się na kupno oraz hodowle szynszyla w domu. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy szynszyl jest odpowiednim zwierzakiem dla ciebie i twojej rodziny powinieneś poczytać na naszym blogu o szynszylach.

  Szynszyle są to bardzo wdzięczne zwierzaki które potrafię się odwdzięczyć Jak tylko dasz jej odrobinę troski. Nasza firma posiada bardzo różnorodne futerka szynszyli białe różowe czarne oraz srebrne i fioletowe. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć troszeczkę więcej o kolorze swojego szynszyla proszę zadzwoń do nas porozmawiamy wytłumaczymy tobie jak możemy tobie pomóc w doborze odpowiedniego koloru szynszylka dla twojej rodziny.

  Obalamy mity związane z szynszylami!

  To wcale nie są wredne gryzonie które gryzą tobie wszystkie kable, tapetę, a papryka mi zrobił dziurę w kanapie. Nie mają one zachowań typowej myszy w związku z tym nie będą nocami chrobotać się po klatce i biegać po mieszkaniu zostaje się bardzo często uciążliwe w życiu codziennym.

  Szynszyle z Warszawy są bardzo proste w opiece. Dlatego tym wymaganiom może sprostać już dziecko w wieku od lat 10. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników szynszyla do galerii oraz informacji o szynszylach na naszej stronie internetowej.

  Pozdrawiamy serdecznie,

  Przyjaciele szynszyla

  Call Now ButtonZadzwoń