• O Naszej Działalności

  Ferma szynszyli zlokalizowana jest w centralnej Polsce, 60 km od Warszawy. Specjalizujemy się w hodowli szynszyli odmiany Aksamit, Beż oraz Standard. Głównym celem naszej fermy było osiągnięcie najwyższej jakości skór przy użyciu nowoczesnych technologii chowu. Na początku działania fermy nabieraliśmy doświadczeń w procesie hodowli zwierząt, jak również rozwijaliśmy kontakty w kraju i za granicą w zakresie produkcji skór i chowu zwierząt. Kiedy proces chowu zwierząt opanowaliśmy do perfekcji postanowiliśmy wprowadzić produkt w postaci żywych szynszyli, stawiając na pierwszym miejscu jakość,. Do dalszej hodowli wyodrębniamy tylko genetycznie najlepszej jakości szynszyle. Zapraszamy Państwa do siebie fermę ze wszelkimi pytaniami a na pewno odpowiemy na nie fachowo i kompleksowo.

  Szynszyle

  Szynszyle są hodowane w klatkach z siatki w rodzinach 4 samice + jeden samiec. Podstawą żywienia szynszyli jest pasza granulowana, siano oraz woda. Woda dostarczana jest przez poidełka automatyczne więc praktycznie szynszyle same piją wodę w zależności od swoich potrzeb bez naszej ingerencji dzięki czemu minimalizujemy poświęcony czas fermie. Paszę podajemy 1 raz dziennie w ilości 25g na 1 szynszyla. Żeby futro było czyste i lśniące szynszyle powinny 3 razy w tygodniu korzystać z kąpieli pyłowej, którą umożliwiają nam kąpieliska obrotowe. Ciąża u samicy trwa około 111 dni. W ciągu roku można uzyskać 2-3 mioty, a w jednym miocie rodzi się od 1 do 4 młodych (czasami ale to rzadko i więcej). Dojrzałość futrzarską osiągają po 8 miesiącach.

  Oferta

  Posiadamy w ofercie: - Skóry Beżowe, Aksamitne, Standard - Wyselekcjonowany materiał zarodowy w postaci żywych zwierząt - Stały patronat nad fermami współpracującymi - Pomoc i doradztwo początkującym hodowcom z zakresu uboju zwierząt - Zapewniamy pomoc przy zbyciu żywych zwierząt jak również i skór - Posiadamy wszystkie niezbędne wyposażenie i akcesoria i do wyposażenia ferm (klatki, siatka itp.)

  O Szynszylach

  Nasze szynszyle są to bardzo małe i kochane zwierzątka. Potrzebują bardzo dużo troski i miłości oraz przytulania. A więc są idealnymi przyjaciółmi dla małych dzieci oraz dla samotnych osób. Nasze kochane szynszyle mają bardzo puchate futerka, długie uszka oraz bardzo fajny puszysty ogonek do którego można się przytulać. Z powodu bujnego ogonka nasze szynszyle pozyskują sobie Rzeszę klientów z całej Polski nie tylko z okolic mazowsza, Warszawy oraz okolic.

  Call Now ButtonZadzwoń