• Te małe zwierzaki podbiły serca Europejczyków

  Nasza firma oferuje futra z szynszyli oraz hodowle szynszyli. Zapraszamy wszystkich serdecznie do poczytania na naszym blogu o szynszylach. Są to niesamowite małe zwierzątka bardzo urocze kochane oraz bardzo opiekuńcze gryzonie. Setki tysięcy naszych rodaków posiada w swoich domkach malutkie słodkie

  Te małe zwierzaki podbiły serca Europejczyków. Stały się równie popularne w Polsce. Coraz więcej osób odwiedzających sklepy zoologiczne decyduje się na kupno oraz hodowle szynszyla w domu. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy szynszyl jest odpowiednim zwierzakiem dla ciebie i twojej rodziny powinieneś poczytać na naszym blogu o szynszylach.

  Szynszyle są to bardzo wdzięczne zwierzaki które potrafię się odwdzięczyć Jak tylko dasz jej odrobinę troski. Nasza firma posiada bardzo różnorodne futerka szynszyli białe różowe czarne oraz srebrne i fioletowe. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć troszeczkę więcej o kolorze swojego szynszyla proszę zadzwoń do nas porozmawiamy wytłumaczymy tobie jak możemy tobie pomóc w doborze odpowiedniego koloru szynszylka dla twojej rodziny.

  Obalamy mity związane z szynszylami!

  To wcale nie są wredne gryzonie które gryzą tobie wszystkie kable, tapetę, a papryka mi zrobił dziurę w kanapie. Nie mają one zachowań typowej myszy w związku z tym nie będą nocami chrobotać się po klatce i biegać po mieszkaniu zostaje się bardzo często uciążliwe w życiu codziennym.

  Szynszyle z Warszawy są bardzo proste w opiece. Dlatego tym wymaganiom może sprostać już dziecko w wieku od lat 10. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników szynszyla do galerii oraz informacji o szynszylach na naszej stronie internetowej.

  Pozdrawiamy serdecznie,

  Przyjaciele szynszyla

  Call Now ButtonZadzwoń